Hyppää sisältöön

Kokouksen osallistujat

Paikalla olleet jäsenet

  • Jäntti Aleksi - Puheenjohtaja
  • Sirniö Ilpo - 1. Varapuheenjohtaja
  • Aho Ossi
  • Ahonen Reeta
  • Harmaala Sonja
  • Höyssä Matti
  • Ivanoff Antti - Varajäsen
  • Järvinen Matti
  • Karintaus Katja
  • Kinnunen Katja - Varajäsen
  • Lydén Erik
  • Nisumaa-Saarela Katja
  • Sirén Jouni
  • Vatanen Kaisa

Muut paikalla olleet

  • Koivumäki Jonna - hallintosihteeri, Sihteeri
  • Ekholm Virpi - kiinteistöjohtaja
  • Eskelinen Riina-Eveliina - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Hanhilahti Vilhartti - asunto- ja kiinteistölautakunnan varapuheenjohtaja
  • Hastio Pia - yleiskaavapäällikkö
  • Heinävä Auli - asunto- ja kehityspäällikkö
  • Holm Jens - asunto- ja kiinteistölautakunnan varajäsen
  • Hurme Taru - suunnittelupäällikkö
  • Hyry Anna-Leea - viestintäpäällikkö
  • Järvelä Antti - nuorisovaltuuston edustaja
  • Kammonen Kaisu - erityisasiantuntija
  • Kankaala Kari - ympäristö- ja kehitysjohtaja
  • Karppinen Elina - asemakaavapäällikkö
  • Korpiluoto Henna - Pohjola Rakennus Oy Suomi
  • Koukku Kiia - nuorisovaltuuston edustaja
  • Kääriäinen Ilkka - YIT Suomi Oy
  • Lehtonen Jari - Talonrakennusteollisuus ry
  • Lind Elina - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Lindell Raija - viestintäpäällikkö
  • Lindfors Juhapekka - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Lindvall Oscar - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Lyytikäinen Riitta - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Marttila Hanna - Arkta Rakennus Oy
  • Mäenpää Juho - nuorisovaltuuston edustaja, asunto- ja kiinteistölautakunta
  • Nurminen Mikko - johtaja, Esittelijä
  • Nuuttila Milja - erikoissuunnittelija
  • Oksanen Lasse - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Pohjola Tuula - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Rahkonen Riikka - projektiarkkitehti
  • Ryhänen Juho-Pekko - hallintosihteeri
  • Sasi Ilkka - kaupunginhallituksen edustaja, asunto- ja kiinteistölautakunta
  • Schmidt Tuija - Lujatalo Oy
  • Silius-Haouari Nina - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen
  • Stenhäll Jaakko - asunto- ja kiinteistölautakunnan puheenjohtaja, apulaispormestari
  • Tasa Aija - RaKLI ry
  • Torres Pablo Gonzalez - nuorisovaltuuston edustaja, asunto- ja kiinteistölautakunta
  • Toukoniemi Heli - maankäyttöpäällikkö
  • Ivanoff Antti - asunto- ja kiinteistölautakunnan jäsen

Poissa

  • Asplund Kirsi-Maarit - kaupunginhallituksen edustaja
  • Kampman Ulla